هاست دانلودت رو بنداز بره

هاست دانلودت رو بنداز بره
آره! تیتر درسته! دیگه به هاست دانلود نیاز نداری!!! میخوای بدونی چرا و چطوری همین چیزی مطرح شده اصلا؟؟ برو بقیشم بخون

هاست دانلود یه سری محدودیتهای خطرناک داره. مثلا چی؟؟؟ فک کن تو حالا به هر دلیلی نتونستی سر موعد فاکتورش به شرکتهای ارائه دهنده سرویس پرداخت کنی. فاجعه میشه!! هاست دانلودت کلا از دسترس خارج و کل دیتایی که توش ذخیره کردی به کل حذف میشن حالا سایتی که سالها توش زحمت کشیدی فایلهات رو به کاربرات نمایش میدادی یا حتی فایلهات رو برای خود ذخیره کرده بودی همش میپره و باید باهاشون خداحافظی کنی!!!

اما

الان دیگه نیازی نیست که نگران دیتاهایی که داری باشی!!! چون ما تو لینکلیک یه فرایندی رو ساختیم که تورو کاملا از این هاستهای دانلود دردسر ساز بی نیاز میکنه ولی چطوری؟؟؟

تو لینکلیک این امکان رو فراهم کردیم که شما بیای و فایلهایی رو که لازم داری رو تو سرورهای لینکلیک آپلود کنی و با آپلود اینا لینک دانلود مستقیم این فایلتون به علاوه پنل مدیریت همه فایلهاتون در اختیار شما قرار میگیره. حالا بقیش تصمیم با شماست که لینکهای دانلود رو بخوایید در اختیار کاربرانت قرار بدی یا اصلا نگهداری برای خودت.


مطلب پیشنهادی:
راهنمای استفاده از لینکلیک


خوب با خودت حتما گفتی که تا اینجا که کلا شبیه این هاستهای دانلوده. آره حق هم داری ولی بیا بقیشم ببین:تفاوت لینکلیک با هاستهای دانلود:وقتی شما اومدی فایلت رو بصورت رایگان یا با پنلی که خرید کردی توی لینکلیک آپلود کنی این فایلت تحت هیچ عنوانی از سرورهای لینکلیک پاک نمیشه و  ما از فایلهای شما بخوبی نگهداری میکنیم علاوه بر این ویژگی خدمات دیگه ای هم پیرامون این مورد به کاربرای عزیز لینکلیک ارائه میشه میتونیم به بارکد فایلها اشاره کرد و خیلی چیزای دیگه میتونیم لینکلیک رو یه انقلابی تو سایتهای آپلود و فضای ابری دانست که این فضا رو از یکنواختی به سمت نوآوری و پیشرفت هدایت میکنه


اگر میخوای در مورد لینکلیک بیشتر بدونی:
درباره لینکلیک


خیلی ممنونم که وقت گذاشتی و این مقاله رو مطالعه کردی اگر سوالی داشتی پشتیبانهای لینکلیک آماده به خدمت به شما عزیزان هستند.

جدیدترین پستها

۱۵ آذر، ۱۴۰۱

امکان رمزگذاری فایلها

امکان رمزگذاری فایلها

مطالعه این پست

۱۵ آذر، ۱۴۰۱

کانال تلگرام لینکلیک

کانال تلگرام لینکلیک

مطالعه این پست

۰۴ آبان، ۱۴۰۱

امکان رمزگذاری فایلها در لینکلیک

امکان رمزگذاری فایلها در لینکلیک

مطالعه این پست

برای خبرنامه ما مشترک شوید 👋

برای دریافت آخرین اخبار، به‌روزرسانی‌ها و پیشنهادات ویژه که مستقیماً در صندوق پستی شما ارسال می‌شود، در خبرنامه ما مشترک شوید.